- 0.26 AcresPending
$120,000
$465,000
$499,000
6.8%20904 Adobe Road, Bakersfield, CA 93307
852,904 SqFt
Listed by Griselda Arambula of Watson Realty

$460,000
$475,000
3.2%3405 Raven Oak Ct, Bakersfield, CA 93311
3 Beds2 Baths1,744 SqFt
Listed by Griselda Arambula of Watson Realty

$315,000
$330,000
4.5%1822 Maple St, Bakersfield, CA 93304
1,856 SqFt
Listed by Griselda Arambula of Watson Realty

$115,000
$125,000
8.0%0 Coronado w, Bakersfield, CA 93314
1 Acres
Listed by Griselda Arambula of Watson Realty

$360,000
$389,999
7.7%800 Kentucky St, Bakersfield, CA 93305
Listed by Griselda Arambula of Watson Realty

$50,000
$53,000
5.7%3535 Stine Road #191, Bakersfield, CA 93309
2 Beds1 Bath
Listed by Griselda Arambula of Watson Realty

$42,500
$45,000
5.6%3535 Stine Rd Spc 191, Bakersfield, CA 93309
2 Beds1 Bath
Listed by Griselda Arambula of Watson Realty

$665,000
$675,000
1.5%909 Vista Verde Way, Bakersfield, CA 93309
5 Beds4.75 Baths3,945 SqFt
Listed by Griselda Arambula of Watson Realty

$255,500
$255,500
2901 Arnold Street, Bakersfield, CA 93305
3 Beds1.75 Baths1,508 SqFt
Listed by Griselda Arambula of Watson Realty